Ղեկավարվելով <<Տեղական ինքնակառավարման մասին>> Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 18-րդ հոդվածի 1-ին մասի 42-րդ կետի, <<Նորմատիվ իրավական ակտերի մասին>> Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 1-ին հոդվածի 2-րդ մասի, 33-րդ հոդվածի 1-ին մասի 1-ին կետի, 34-րդ հոդվածի 1-3-րդ մասերի դրույթներով, հաշվի առնելոբ Հայաստանի Հանրապետության կադաստրի կոմիտեի 27/01/2025թ․ N Կ-27012025-08-0048 որոշումը <<Գույքի նկատմամբ իրավունքների /սահմանափակման/ պետական գրանցման վարույթը կասեցնելու մասին>>․ 1. Հայաստանի Հանրապետության Շիրակի մարզի Անի համայնքի ավագանու 2024 թվականի դեկտեմբերի 17-ի <<Հայաստանի Հանրապետության Շիրակի մարզի Անի համայնքի Հայկաձոր բնակավայրի վարչական սահմաններում գտնվող բնակավայրերի նպատակային նշանակության, հասարակական կառուցապատման գործառնական նշանակության 08-059-0008-0009 կադաստրային ծածկագրով 0,06413 հեկտար հողամասը համայնքի սեփականությանը ճանաչելու մասին>> N 178-Ա որոշման մեջ կատարել հետևյալ փոփոխությունը՝ ա) որոշման նախաբանում և 1-ին կետում նշված <<0,6413>> թիվը փոխարինել <<0,06413>> թվով։