ՀՀ, Շիրակի մարզ, Անի համայնք, ք. Մարալիկ, Մադաթյան փ. 1, 0242- 2-22-37, ani.shirak@mta.gov.am
27 մարտի 2025 թվականի N 35-Ա
ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ՇԻՐԱԿԻ ՄԱՐԶԻ ԱՆԻ ՀԱՄԱՅՆՔԻ ԱՎԱԳԱՆՈՒ 2024 ԹՎԱԿԱՆԻ ՓԵՏՐՎԱՐԻ 29-Ի N 30-Ա ՈՐՈՇՄԱՆ ՄԵՋ ՓՈՓՈԽՈՒԹՅՈՒՆ ԿԱՏԱՐԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
Ղեկավարվելով <<Տեղական ինքնակառավարման մասին>> Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 18-րդ հոդվածի 1-ին մասի 42-րդ կետի, <<Նորմատիվ իրավական ակտերի մասին>> Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 1-ին հոդվածի 2-րդ մասի, 33-րդ հոդվածի 1-ին մասի 1-ին կետի, 34-րդ հոդվածի 1-ին և 4-րդ մասերի դրույթներով, հիմք ընդունելով Հայաստանի Հանրապետության կադաստրի կոմիտեի 22/01/2025 թ․ <<Գույիքի նկատմամբ իրավունքի /սահմանափակման/ պետական գրանցման վարույթը կասեցնելու մասին>> N Կ-22012025-08-0172 որոշումը /կրկվող հասցեավորում/․
1․ Հայաստանի հանրապետության Շիրակի մարզի Անի համայնքի ավագանու 2024 թվականի փետրվարի 29-ի <<Հայաստանի Հանրապետության Շիրակի մարզի Ընդհանուր իրավասության դատարանի 2013 թվականի մարտի 29-ի օրինական ուժի մեջ մտած վճռով /քաղաքացիական գործ՝ ՇԴ3/0041/02/13/ քաղաքացի Գագիկ Հրանտի Հովհաննիսյանի սեփականության իրավունքը ճանաչված մարզ Շիրակ, Անի համայնք, Շիրակավան բնակավայր, 4-րդ փողոց, թիվ 33/2 հողմաս հասցեում գտնվող ճաշարանի շենքի ¼ մասի պահպանման համար նախատեսված 08-090-0016- կադաստրային ծածկագրով հողատարածքում գտնվող 0,00927 հեկտար հողամասը ուղղակի վաճառքով քաղաքացի Գագիկ Հրանտի Հովհաննիսյանին վաճառելու մասին>> N 30-Ա որոշման մեջ կատարել հետևյալ փոփոխությունը․ ա) Որոշման 1-ն կետում նշված <<թիվ 33/2 հողամաս>> թիվն ու բառերը փոխարինել <<թիվ 33/3 հողամաս>> թվով և բառերով։
2. Որոշումն ուժի մեջ է մտնում քաղաքացուն սույն որոշման մասին պատշաճ ծանուցման պահից: